top of page

Питання та відповіді

 • Хто ви?
  U–Hero складається з людей, які працюють в різних сферах – консалтинг, інвестиції, діджитал, фінтех. Також в нашій команді є військові волонтери, юристи та експерти з НУО, які долучились до допомоги. Ми різні, проте маємо одну, найголовнішу мету –забезпечити ЗСУ та територіальну оборону високоякісними технічними засобами. І звичайно ж – якнайскоріше здобути перемогу.
 • Чому варто підтримати вас, а не великі фонди?
  U-Hero має чіткий фокус на спеціальне обладнання для наших захисників та дуже короткий ланцюг від постачальника до замовника. Ми вже довели на практиці, що доставляємо замовлення дуже швидко (час від отримання замовлення до доставки техніки армії – 8 днів). Мала кількість посередників та lean структура дозволяють швидко приймати рішення, сплачувати кошти і привозити обладнання. В нас налагоджена логістика і поки вантаж ще знаходиться в дорозі, ми вже знаємо як розподілили обладнання.
 • Чому я можу вам довіряти?
  Всі члени нашої команди мають величезний управлінський досвід – в корпораціях, середньому бізнесі і стартапах. За час роботи ми встигли побудувати прозору фінансово-юридичну інфраструктуру, підписати партнерство з українським і польським фондами, відкрити рахунки, сформувати базу постачальників, налаштувати чіткий документообіг та залучити фінансування партнерів. За перші 2,5 тижні U–Hero обернули 250 тис. євро і забезпечили кілька підрозділів в 5 містах. Ми маємо success stories і відгуки, кому ми допомогли швидше за інших.
 • В який валюті вам можна сплатити замовлення?
  Ми приймаємо платежі в гривні, доларах та євро. Також є можливість пожертвувати криптовалюту на рахунок нашого фонду. Ви можете відправити донейт на сайті: https://www.u-hero.org/uk/donate-page, а також зробити переказ за реквізитами (при переказі за реквізитами не знімається комісія).
 • Чи можу я отримати звіт куди пішли мої гроші?
  Так, ми регулярно звітуємо про нашу роботу на сайті. Тут ви знайдете актуальні цифри щодо нашої роботи, фото- та відеозвіти. Під час кожної доставки ми генеруємо відповідні документи та фото для внутрішніх звітів. Також ми постійно ділимось новинами в соціальних мережах.
 • Чи можу я зробити донейт та замовити конкретне обладнання на мої кошти? (тепловізор, наприклад)
  Так, ми закриваємо запити такого типу. За більш детальною інформацією пишіть нам в приватні повідомлення або на електронну пошту: info@u-hero.org
 • З ким ви співпрацюєте?
  U-Hero співпрацює напряму з виробниками та офіційними дистрибʼюторами.
 • Чи закуповуєте ви ще щось окрім дронів, рацій та тепловізорів? Ви можете допомогти з берцями та бронежилетами, наприклад?
  Ні, ми спеціально фокусуємося лише на одній категорії товарів, щоб бути більш ефективними. Обмежений обсяг обладнання дозволяє отримувати кращі пропозиції від постачальників і мати стабільну, надійну та швидку логістику.
 • Чи можете ви придбати один тепловізор/дрон/рацію для мого знайомого?
  Так, у нас є можливість придбати 1 тепловізор/дрон/рацію, але ми намагаємось сформувати замовлення і везти одразу велику партію товару (по кілька десятків пристроїв). Наш фонд закуповує та завозить обладнання до України, а потім розподіляє за запитами. Для ввезення обладнання обов'язково необхідні лист-звернення від ЗСУ та супровідний лист для митниці.
 • Навіщо ви просите гарантійний лист від замовника?
  Пропуск через митний кордон України відбувається за умови подання до митного органу гарантійного листа кінцевого користувача товарів за формою, наведеною в Додатку 3 до постанови Кабінету Міністрів України від 1 березня 2022 р. № 174 "Деякі питання пропуску гуманітарної допомоги через митний кордон України в умовах воєнного стану".
 • Кому ви постачаєте обладнання?
  Наш пріоритет – це гарячі точки на Сході та Півдні України. Також ми надаємо обладнанням нашим захисникам з територіальної оборони Збройних сил України туди, де зараз в цьому є найбільша потреба. Наступні пріоритетні зони – це ЗСУ і ТрО в містах з менш активними бойовими діями.
 • Як мені дізнатися чи прийняли мою заявку?
  Наш спеціаліст зв'яжеться з вами після отримання замовлення через форму для уточнення деталей та зорієнтує за можливостями і термінами.
 • Як у вас організована логістика?
  Ми шукаємо прямих постачальників для швидкої доставки за адекватною ціною. Співпрацюємо з великими логістичними хабами в Європі та Україні. Для доставки по Україні користуємося лише перевіреними перевізниками або послугами Нової Пошти.
bottom of page