top of page

Робимо навчання захисників безпечним та ефективним

за допомогою імерсивних мультимедійних платформ

Tyr_Kyiv_79.jpg
Tyr_Kyiv_24.jpg

Чому це потрібно?

Територіальна Оборона мусить натренувати велику кількість бійців. Чим більше часу практики зі зброєю - тим ефективніший солдат на полі бою. 

На жаль, існує декілька проблем з класичним підходом до тренувань:

  • Росія бомбардує полігони, через що тренування проходять у небезпеці.

  • Через кошти та військовий час, кількість боєприпасів для тренувань значно обмежена. Особливо це стосується гранатометів.

  • Через війну, значно збільшилась кількість бійців у лавах ТрО. Тренувальна інфраструктура не встигає рости вслід за бійцями.

Як це працює?

В інтерактивних мультимедійних платформах бійці можуть тренувати навички володіння різноманітною зброєю. Програмне забезпечення дозволяє досить реалістично симулювати погодні умови та ситуації на полі бою. Додатково, солдати можуть відпрацьовувати роботу в групі.

Це не іграшки - такі платформи були прийняті на постачання до ЗСУ.

U-Hero запускає імерсивні мультимедійні платформи разом з компанією Strata22, яка довгий час разробляла цей продукт для задач військових.

Tyr_Kyiv_6_edited.jpg

Значна економічна ефективність

Імерсивна мультимедійна платформа не вимагає витрат на дорогі боєприпаси, покриття цілі, підйомники, матеріально-технічне забезпечення для пересування стрільців і т.д.

Реалізм

Реалістичність і актуальність навчальних макетів лазерної зброї, велика кількість локацій, звукове супроводження пострілів з різної зброї, звуки бойового зіткнення.

Безпечність та компактність

Відсутність боєприпасів робить імерсивну мультимедійну платформу на 100% безпечною. Для розміщення платформи не потрібно спеціального приміщення, достатньо робочої зони 4х6м.

Прискорьте звільнення наших міст

З вашою допомогою, ми зробимо процес підготовки бійців більш ефективним, дешевшим та безпечним.

bottom of page